• Szkoła nauki jazdy Auto-Pass powstała z myślą o osobach, które prefeują naukę jazdy w ojczystym języku. Dzieki temu nauka jest mniej stresująca i przebiega znacznie szybciej.
    Jak na chwilę obecną zasady zdawania egzaminów w językach obcych nie zmieniają się. Zmiany dotyczą tylko Anglii, czyli nie obejmują Irlandii Północnej. Mam już za sobą ponad 50 zdanych egzaminów i większośś z nich przeprowadzona była w języku angielskim, pomimo słabej jego znajomości przez uczniów. Jeśli nawet zmiany zostaną wprowadzone na terenie Irlandii Północnej, proszę się nie martwić, nauka jazdy nadal bedzie przeprowadzana w języku polskim a przygotowanie do egzaminu praktycznego obejmie także przygotowanie językowe.
    Jestem w pełni wykwalifikowanym i akredytowanym przez DVLA (Driver and Vehicle Licencing Agency) instruktorem - kliknij na link aby to sprawdzić: Maciej Schmidt, numer instruktora 2524

O mnie

Tylko akredytowani instruktorzy, będący w rejestrze DVLA, mają prawo pobierać opłaty za prowadzenie lekcji nauki jazdy. Tylko tacy instruktorzy mogą otrzymać pełne ubezpieczenie oraz zapewniają profesjonalne wykształcenie zgodne ze standardem egzaminu. Upewnij się, że Twój instruktor jest w rejestrze DVLA: Maciej Schmidt, numer instruktora 2524 oraz sprawdź z jakimi ocenami zdał swój egzamin na instruktora.

  • Facebook