• Szkoła nauki jazdy Auto-Pass powstała z myślą o osobach, które prefeują naukę jazdy w ojczystym języku. Dzieki temu nauka jest mniej stresująca i przebiega znacznie szybciej.
    Jak na chwilę obecną zasady zdawania egzaminów w językach obcych nie zmieniają się. Zmiany dotyczą tylko Anglii, czyli nie obejmują Irlandii Północnej. Mam już za sobą ponad 50 zdanych egzaminów i większośś z nich przeprowadzona była w języku angielskim, pomimo słabej jego znajomości przez uczniów. Jeśli nawet zmiany zostaną wprowadzone na terenie Irlandii Północnej, proszę się nie martwić, nauka jazdy nadal bedzie przeprowadzana w języku polskim a przygotowanie do egzaminu praktycznego obejmie także przygotowanie językowe.
    Jestem w pełni wykwalifikowanym i akredytowanym przez DVLA (Driver and Vehicle Licencing Agency) instruktorem - kliknij na link aby to sprawdzić: Maciej Schmidt, numer instruktora 2524

Cennik

Ceny wahają sie w granicach 15-28 funtów, w zależności od ilości wykupionych godzin oraz lokaliacji.

 

Poniewaz jestem z Belfastu i jest to moja jedyna praca oferuje elastyczne terminy i mozliwosc brania kilku lekcji w tygodniu, a co za tym idzie przygotowanie do egzaminu w krotkim czasie. Lekcje prowadzone sa w systemie 1 do 1 czyli czas za ktory placisz jest poswiecony tylko tobie a nie w czesci na dojazd lub dbior innego ucznia ktory mial lekcje przed toba ;).

 

Postaw na instruktora ktory wykonuje swoj zawod z pasja i zaangazowaniem.Poniewaz najlepsza nagroda dla mnie jest widok radosnego ucznia po zdanym egzaminie ;).  Nie zapomnij zajrzec do zakladki opinie i galeria gdzie nie tylko mozesz przeczytac opinie na moj temat ale zobaczyc na wlasne oczy te szczesliwe osoby po zdanym egzaminie 😉

 

Pierwsze 5h -(£75 = £15 za godzine )

 

Kolejne godziny £28/h

1,5h Lekcja £42


 

Kazdy z uczniow odtrzymuje spersonalizowany folder zawierajacy tematy ktore juz zostaly opanowane i te ktore jeszcze nalezy doszlifowac.

 

Po opanowaniu calego materialu uczen przechodzi serie egzaminow wewnetrzych symulujacych prawdziwy test tak aby w przygotowac go do wwarukow panujacych podczas egzaminu.

 

Dzieki temu moge sie pochwalic wysoka ZDAWALNOSCIA kliknij aby sprawdzic.

  • Facebook